K poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy se využívají soubory cookie. Informace o použití webu mohou být sdíleny s dalšími partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ISSS 2020 „Nové perspektivy“

Kalendář pomáhá ve spolupráci s Kontem Bariéry

Datum: 25. 1. 2017, zdroj: ABF, rubrika: Ostatní

Soutěž příběhů a umění Kalendář 2017 přijímá přihlášky. Udělena bude opět i cena Kalendář obce. Kalendář, který získá nejvyšší cenu, Cenu GRAND PRIX, bude zařazen do benefice ve prospěch Nadace Charty 77 – Konto Bariéry.

Kalendář roku 2017

Výtěžek bude předán v rámci slavnostního večera vystavovatelů veletrhu Reklama Polygraf dne 25. 4. 2017. I vaše účast může pomoci. Uzávěrka přihlášek je 20. února. Více informací a on-line přihláška na www.kalendarroku.cz.

Cílem soutěže je ocenit výjimečné práce – kalendáře a to nejen z pohledu kvality polygrafického zpracování a originálního návrhu ale i z hlediska společenského přínosu či silného lidského příběhu, který stál u jeho zrodu.

Ocenění Kalendář obce – cenu uděluje Svaz měst a obcí ČR

Samostatnou oceňovanou skupinou jsou kalendáře přihlášené městy a obcemi, na jejichž tvorbě se mnohdy podílejí místní výtvarníci a fotografové. Kalendáře se tak stávají zprostředkovateli atmosféry daného místa, napomáhají rozvíjet cestovní ruch. Ve svém důsledku se tak mohou podílet na obnově participace občanů na rozvoji svého města nebo obce. Ten nejlepší získá ocenění Kalendář obce.

TOPlist
TOPlist