K poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy se využívají soubory cookie. Informace o použití webu mohou být sdíleny s dalšími partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
URBIS Smart City Fair 2020

Soutěž „O nejlepší obecní a městský zpravodaj 2016“

Datum: 11. 5. 2017, zdroj: KPES FF UP Olomouc, rubrika: Regiony

KPES FF Univerzity Palackého v Olomouci, Civipolis, o. p. s.; Unives.eu, Angelus Aureus, o. p. s., Sdružení místních samospráv ČR vyhlašují při příležitosti státního svátku ČR Dne slovanských věrozvěstů sv. Cyrila a Metoděje 6. ročník soutěže „O nejlepší obecní a městský zpravodaj 2016“.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž je určena pro obce a města České republiky, popřípadě další vydavatele obecních a městských zpravodajů, včetně zpravodajů místních částí, městských částí a městských obvodů, místních akčních skupin či mikroregionů.
 2. Soutěž se koná celostátně ve třech hlavních kategoriích:
  1. O nejlepší městský zpravodaj (statut města, včetně městských částí a obvodů).
  2. O nejlepší obecní zpravodaj (statut obce).
  3. O nejlepší zpravodaj místní akční skupiny (MAS), mikroregionu, popřípadě jiné platformy meziobecní spolupráce.

  Zvláštní kategorií je soutěž O nejzajímavější/nejoriginálnější pravidelnou rubriku. Vydavatelé na ni mohou vyhlašovatele upozornit.

 3. Přihlásit lze pouze zpravodaje vydané v roce 2016.
 4. O výsledcích rozhoduje sedmičlenná celostátní porota, kterou jmenují vyhlašovatelé soutěže. Porota není po vyhlášení soutěže schopna z kapacitních důvodů připomínkovat každý zaslaný zpravodaj.
 5. Soutěžící musí zaslat či osobně doručit dva výtisky dvou různých čísel zpravodaje na adresu Unives/KPES FF, Univerzita Palackého, Křížkovského 12, Olomouc 771 80, a to do 26. května 2017.
 6. Vyhlášení soutěže se uskuteční 4. července 2017 v rámci Dnů lidí dobré vůle, které se konají na Velehradě. Soutěž se koná pod záštitou pana poslance Miroslava Kalouska.
 7. V průběhu května naleznete další informace na www.civipolis.cz.
TOPlist
TOPlist