Stále je možné přihlásit webové stránky do soutěže Zlatý erb

6. 12. 2023 Kraj Vysočina Veřejná správa online

Soutěž Zlatý erb 2024 je stále otevřena a do 12. prosince 2023 je možné přihlašovat webové stránky do právě probíhajícího krajského kola. V letošním ročníku se hodnotící kritéria zaměřují na tři cílové skupiny, a to občan, podnikatel a návštěvník nebo turista. Novinkou v soutěži je kategorie sociálních sítí, zejména platforma Facebook.

Kraj Vysočina

Hlavní ceny budou v krajském i celostátním kole uděleny v kategorii nejlepší webový portál a digitální služby obce s rozšířenou působností.

Kraj Vysočina současně vyhlašuje kategorie pro obce I. typu s „běžnými“ obecními úřady a obce II. typu s pověřenými obecními úřady, pro Sbory dobrovolných hasičů Kraje Vysočina a pro základní a střední školy na území kraje.

Formulář přihlášky do soutěže pro obce I. a II. typu je k dispozici na webové stránce soutěže www.zlatyerb.cz. Formulář přihlášky do soutěže pro Sbory dobrovolných hasičů Kraje Vysočiny a pro základní a střední školy na území Kraje Vysočina je k dispozici na webové stránce soutěže www.zlatyerb.cz/vysocina.